KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11965113
nr 1196 5113
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Oljemålning, Signerad, daterad -66. Olja på duk, 55x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 augusti 2018
kl 19:43:39
7/8 13:13:14
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona